חלופות לויאגרה טבעית

 

עשב העזים החרמן, תרופה צמחית סינית, עשויה להיות הוויאגרה הטבעית שכולנו חיפשנו. חוקרים איטלקים מדווחים כי לתרכובת יש פוטנציאל טיפולי להפרעות זיקפה ועשויה להיות חלופהויאגרה  בטוחה יותר לויאגרה. תוצאות המחקר יפורסמו בכתב העת Journal of Natural Products. אם אתם מחפשים אלטרנטיבה טבעית לויאגרה, שקול את ארבע האפשרויות הללו. הנה מבט מהיר על כל אחד מהם.

מיץ רימונים פועל כמו ויאגרה ללא תופעות לוואי שליליות. תכולת נוגדי החמצון שלו מגבירה את זרימת הדם לאזור איברי המין. מיץ אבטיח הוא אלטרנטיבה טבעית נוספת של ויאגרה, מכיוון שהציטרול באבטיח תופס את כלי הדם ומשחרר ארגינין, חומר כימי בגוף המסייע בייצור תחמוצת החנקן, הורמון חשוב בחיי המין. חומר זה משפר זקפה ומגביר את הרגשות. ירקות עלים ירוקים הם אלטרנטיבה טובה לויאגרה, מכיוון שהם מלאים בוויטמינים ומינרלים.

לאבטיח יש הרבה תרכובות המחקות ויאגרה. אחת התרכובות הללו היא ציטרולין, אשר עשויה להפוך לארגינין ולחנקן אוקסיד, אשר פועלות שניהם על ידי פתיחת כלי דם ושיפור הזקפה. מומלץ לקחת מיץ אבטיח גולמי, בעוד שהגרסה המרוכזת יעילה יותר. עם זאת, המחקרים היו קטנים בלבד, וכולם נערכו על בעלי חיים. לכן, עדיין מוקדם לטעון שמיץ אבטיח הוא תחליף ויאגרה טבעי.

מחקר חדש מצביע על כך שמיץ אבטיח הוא חלופה טובה לויאגרה. ויטמין C המצוי ברימון עוזר להמריץ את זרימת הדם לאזור איברי המין. למרות תופעות הלוואי, פרי זה עמוס בנוגדי חמצון ויש לו יתרונות דומים לויאגרה. יתר על כן, אבטיח עשיר ב-citrulling, מה שמדביק את כלי הדם. הוא גם מייצר ארגינין, אשר מגביר את זרימת הדם ומגביר את החשק המיני.

ידוע כי חלק מהפירות והירקות פועלים כמו ויאגרה, אך אינם מזיקים לגוף. שתיית מיץ רימונים היא אלטרנטיבה טובה לויאגרה. הוא מכיל רמות גבוהות של נוגדי חמצון, שיעזרו לך לשמור על זקפה. פירות וירקות אחרים יכולים גם להיות מועילים, כולל אבטיח וקייל. הם מכילים מספר ויטמינים ומינרלים הדומים לאלה המצויים בויאגרה. אתה יכול גם להשתמש בעשבי תיבול ותבלינים במטבח שלך.

מיץ רימונים הוא חלופה טבעית של ויאגרה. פרי זה עשיר בנוגדי חמצון ואין לו תופעות לוואי. כמה פירות וירקות אחרים הם חלופות יעילות לויאגרה. אבטיח הוא אחד המזונות היעילים ביותר לחקות את ההשפעות של ויאגרה, אבל זה עשוי להיות קצת קשה למצוא מקור טוב לציטרולין. דרך טובה להשיג ויאגרה טבעית היא לשתות מיץ רימונים. פרי זה מכיל ציטרולינג, אשר דוחף את כלי הדם ומגביר את זרימת הארגינין. שתי התרכובות הללו מעודדות תחמוצת החנקן, הממלאת תפקיד חשוב בחיי המין של גבר. הורמון זה יתן לו זקפה טובה יותר ויגרום לו להרגיש יותר רגשי וסיפוק.